Idea

Żyjemy w czasach gwałtownego rozwoju, zarówno technologicznego jak i medycznego. Pośpiech, złe nawyki żywieniowe, stres i wszechobecna chemia sprawiają, że nasz organizm manifestuje tę huśtawkę różnymi chorobami.

Każdy z nas zadaje sobie pytanie, czy istnieje recepta na długie życie?

Jak żyć sto lat zachowując przy tym dobre zdrowie, znakomitą kondycję oraz pełnię sił witalnych?

Jak przemienić osłabiony organizm w wulkan energii i ideał piękna?

Jak oszukać czas i zapobiec procesom starzenia?

Sekret kryje się w naturze.


To dzięki niej powstał nasz gatunek i dzięki niej przetrwał osiągając tak zaawansowany stopień rozwoju. Zatem nikt jak matka natura nie wie lepiej czego nam potrzeba. A natura to przecież rośliny, ich kłącza, liście, owoce, łodygi, w których zamknięta jest nieoceniona siła lecznicza.

Kuracyjne kropelki na ziołach i owocach można było znaleźć niegdyś niemal w każdym domu, ukryte skrzętnie w piwniczkach i kredensach. Receptury na wyrób tych leczniczych mikstur, podobnie jak innych ekstraktów smakowych przechodziły z pokolenia na pokolenie. Owiane były tajemnicą, tak pilnie strzeżoną, że dopiero w testamencie przekazywano ją potomnym.

Można by przypuszczać, że właśnie wskutek takich sekretów otaczających wyrób tych kunsztownych trunków, sztuka przyrządzania nalewek domowych poszła w zapomnienie. Dziś trzeba jej szukać w zakamarkach ludzkiej pamięci lub dawnych, zakurzonych księgach. W naszym serwisie pragniemy przedstawić Ci produkt niezwykły, tradycyjny staropolski JAGODZIEC przygotowywaną według receptury której zapiski sięgają XVIII wieku. Przygotowuje się ją głównie z owoców runa leśnego, dzięki czemu zyskuje ona wyjątkowy smak oraz nieocenione właściwości lecznicze.

11 najistotniejszych powodów dla których warto zainteresować się produktem Jagodziec?

1. wysoka zawartość antocyjanin powoduje, że nalewka jest bardzo wartościowym lekiem odkażającym, niszczy nawet te bakterie, które są odporne na antybiotyki; dlatego stosuje się ją w leczeniu żylaków, hemoroidów czy słabych naczyń krwionośnych.

2. krople mogą być pomocne w stanach przedcukrzycowych, glukochinon: substancja podobna w działaniu do insuliny, obniża bowiem poziom cukru we krwi.

3. koi objawy towarzyszące infekcji przewodu moczowego, dzięki obecności flawonoidów działa moczopędnie i łagodząco przy dolegliwościach pęcherza,

4. obecność garbników o lekko zapierającemu działaniu sprawia, że szybko i skuteczne łagodzi biegunki; jest to najbardziej efektywny lek na rozwolnienia, antidotum na zatrucia pokarmowe i pasożyty układu pokarmowego np. owsiki; doskonale łagodzi stany zapalne błony śluzowej wyściełającej przewód pokarmowy.

5. zawarte w niej pektyny, kwasy organiczne oraz potas wspomagają pracę układu krążenia - wzmacniają włosowate naczynia krwionośne, uniemożliwiając przenikanie do nich cząsteczek cholesterolu i tym samym zapobiegając zawałowi serca!

6. antocyjany uszczelniają również ścianki naczyń włosowatych oczu, dlatego krople mają zbawiennie działanie na nasz wzrok.

7. krople doskonale sprawdzają się w profilaktyce antynowotworowej, dzięki obecności flawonoidów (przeciwutleniaczy) 8. ma działanie neutralizujące wolne rodniki, czyli niszczy sprawców wiotczenia skóry i powstawania zmarszczek, dzięki czemu skutecznie spowolnia procesy starzenia się skóry.

9. przyspiesza gojenie się oparzeń i łagodzi stany zapalne skóry.

10. wzmacnia siłę witalną, podnosi odporność układu limfatycznego oraz koi szkodliwe symptomy stresu i przemęczenia;

11. Jagodziec rozwiąże nie tylko Twoje problemy zdrowotne, ale również finansowe umożliwiając Ci uzyskanie dochodów współmiernych do poświęconego czasu oraz wkładu energii.

lub

11. współpraca z nami otwiera przed Tobą nieograniczone możliwości osiągnięcia osobistego sukcesu, bo oprócz walorów zdrowotnych oferujemy też warunki do osiągnięcia finansowej niezależności.

O pozostałych aspektach tych kropli dowiecie się sami z doświadczenia. Zapraszamy serdecznie do zakupu.


        
Zaloguj